Tel.: 774 897 393, e-mail:
IČO: 47920866, Bankovní spojení: 239250992/0600

Mistrovství MaS 2015 hala v Bratislavě

22. 02. 2015 - 23.12 » Kategorie: Závody

Na Mistrovství Moravy a Slezska, které proběhlo tradičně v Bratilavě, jsme vybojovali 3 madaile. První zlatou Jiří Odvářka na 60 m překážek v čase (8,31 nyní čtvrtý juniorský čas v republikových průběžných tabulkách!), druhou zlatou medaili Patrik Albrecht ve skoku vysokém  výkonem 193 cm (obsadil tak v průběžných juniorských rep. tabulkách 6. místo) a třetí medaili, bronzovou, získal na trati 3000m v prostějovském dresu orientační běžec Josef Kočí (9:40,81). Ve finále na 800m dorostenek běžela Anežka Líznerová, která obsadila 7. příčku časem 2:35,07 s. Na osmém místě ve finále na 60 m žákyň doběhla Vanessa Klíčová časem 8,47 s. V dorostenkách na stejné trati běžela Markéta Vyhlídalová za 8,57s a to na finále nestačilo. Ve třetím běhu na 60 překážek se utkaly Michaela Brančíková a Karolína Doleželová. Míša běh vyhrála časem 10,63s a Kája doběhla na 4. místě za 11,00s.