2. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva



Datum konání:2.6.2011
Místo konání:Hranice
Pořadatel:SK Hranice
Výsledky zpracoval:Haša, hasam@post.cz
Ředitel závodu:Jan Milas
Hlavní rozhodčí:Milan Čečman
Technický delegát:
Poznámka:
60 m/Ml. žákyně Běh1 w+2.2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
3 Meidlová Pavla 995508 AC Prostějov 08.76 8.00
60 m/Ml. žákyně Běh2 w+1.5
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Kožnárková Nikola 995409 AC Prostějov 09.15 4.00
2 Texlová Tereza 985212 AC Prostějov 09.25 3.00
3 Vystavělová Veronika 986122 AC Prostějov 09.34 1.00
6 Mazalová Markéta 986002 AC Prostějov 09.96
60 m/Ml. žákyně Běh3 w+1.5
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
Volfová Dominika 985501 AC Prostějov DNP
60 m/Ml. žákyně Běh4 w+1.5
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
4 Drnovská Lenka 986111 AC Prostějov 11.05
Nakládalová Sandra 986208 AC Prostějov DNP
60 m/Ml. žákyně Běh5 w+2.7
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
5 Smítalová Kamila 995114 AC Prostějov 09.94
60 m/Ml. žáci Běh2 w+2.4
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
3 Jurčík David 980302 AC Prostějov 08.96 1.00
5 Hladký Martin 990201 AC Prostějov 09.08
Rais Tomáš 980806 AC Prostějov DNP
60 m/Ml. žáci Běh5 w+1.1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Bílek Lukáš 990401 AC Prostějov 09.57
150 m/Ml. žákyně Běh2 w+3.0
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
Kožnárková Nikola 995409 AC Prostějov DNP
Nakládalová Sandra 986208 AC Prostějov DNP
Meidlová Pavla 995508 AC Prostějov DNP
150 m/Ml. žákyně Běh3 w+1.7
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Baráková Adéla 995328 AC Prostějov 21.88 8.00
2 Vystavělová Veronika 986122 AC Prostějov 22.87 6.00
3 Malíková Šárka 986222 AC Prostějov 23.46 4.00
Volfová Dominika 985501 AC Prostějov DNP
150 m/Ml. žákyně Běh4 w+1.6
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Texlová Tereza 985212 AC Prostějov 22.99 5.00
Čečmanová Adéla 985827 AC Prostějov DNP
Otrubová Kateřina 995124 AC Prostějov DNP
150 m/Ml. žáci Běh2 w+0.9
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
3 Hladký Martin 990201 AC Prostějov 22.44
150 m/Ml. žáci Běh3 w+1.3
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
4 Kotlán Vladimír 980915 AC Prostějov 24.09
150 m/Ml. žáci Běh4 w-0.4
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
Rais Tomáš 980806 AC Prostějov DNP
150 m/Ml. žáci Běh5 w+1.3
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
3 Stískal Ondřej 980610 AC Prostějov 21.77 4.00
60 m překážek/Ml. žákyně Běh1 w+2.4
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
2 Slavíková Tereza 985805 AC Prostějov 11.70 8.00
6 Solnařová Vanesa 985827 AC Prostějov 13.53
60 m překážek/Ml. žákyně Běh2 w+2.2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Cetkovská Ema 995208 AC Prostějov 12.89 3.00
2 Larvová Eliška 995218 AC Prostějov 12.91 2.00
3 Čečmanová Adéla 985827 AC Prostějov 13.60
4 Berezová Daniela 985807 AC Prostějov 13.61
Otrubová Kateřina 995124 AC Prostějov DNP
60 m překážek/Ml. žákyně Běh3 w+3.1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
Smítalová Kamila 995114 AC Prostějov DNP
60 m překážek/Ml. žáci Běh2 w+1.9
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Slouka Filip 990505 AC Prostějov 11.26 7.00
3 Zámečník Václav 981123 AC Prostějov 13.06 4.00
Krátký Martin 990512 AC Prostějov DNP
4 x 60 m/Ml. žákyně Běh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
3 A Baránková, Cetkovská, Larvová, Texlová AC Prostějov 36.98 6.00
4 x 60 m/Ml. žákyně Běh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
2 B Malíková, Mazalová, Smítalová, Vytavělová AC Prostějov 36.96 7.00
4 x 60 m/Ml. žáci Běh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
A Bílek, Jurčík, Stískal, Záměčník AC Prostějov DQ
4 x 60 m/Ml. žáci Běh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
4 B Hájek, Kocháne, Kotlán, Křesala AC Prostějov 37.17 4.00
skok vysoký/Ml. žákyně Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
8 Cetkovská Ema 995208 AC Prostějov 1.17 3.00
skok vysoký/Ml. žáci Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
3 Slouka Filip 990505 AC Prostějov 1.43 8.00
skok daleký/Ml. žákyně Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
2 Slavíková Tereza 985805 AC Prostějov 4.43 +1.8 9.00
4 Kožnárková Nikola 995409 AC Prostějov 4.31 +2.0 7.00
12 Baráková Adéla 995328 AC Prostějov 4.05
16 Malíková Šárka 986222 AC Prostějov 3.85
22 Smítalová Kamila 995114 AC Prostějov 3.52
23 Volfová Dominika 985501 AC Prostějov 3.47
24 Grmelová Eliška 995216 AC Prostějov 3.41
27 Mazalová Markéta 986002 AC Prostějov 3.35
28 Drnovská Lenka 986111 AC Prostějov 3.29
skok daleký/Ml. žáci Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
4 Slouka Filip 990505 AC Prostějov 4.45 +1.1 7.00
7 Stískal Ondřej 980610 AC Prostějov 4.28 +0.8 4.00
14 Jurčík David 980302 AC Prostějov 4.05
24 Bílek Lukáš 990401 AC Prostějov 3.46
Kovář Michael 980722 AC Prostějov 0
vrh koulí 3kg/Ml. žákyně Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
2 Melichárková Natálie 985122 AC Prostějov 07.09 9.00
9 Grmelová Eliška 995216 AC Prostějov 04.99 2.00
Vránová Kateřina 995217 AC Prostějov 0
vrh koulí 3kg/Ml. žáci Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
3 Hladký Martin 990201 AC Prostějov 08.51 8.00
6 Kochánek Ondřej 980520 AC Prostějov 07.97 5.00
8 Kmoníček Kryštof 980722 AC Prostějov 06.67 3.00
11 Křesala Jan 990607 AC Prostějov 06.15
13 Hájek Michal 980624 AC Prostějov 05.88
Kroupa Jakub 981021 AC Prostějov 0
hod kriketovým míčkem/Ml. žákyně Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
4 Meidlová Pavla 995508 AC Prostějov 43.79 7.00
5 Slavíková Tereza 985805 AC Prostějov 41.79 6.00
7 Larvová Eliška 995218 AC Prostějov 38.79 4.00
hod kriketovým míčkem/Ml. žáci Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
9 Hájek Michal 980624 AC Prostějov 46.68 2.00
12 Kochánek Ondřej 980520 AC Prostějov 40.60
16 Zámečník Václav 981123 AC Prostějov 37.27
19 Křesala Jan 990607 AC Prostějov 30.87
20 Kotlán Vladimír 980915 AC Prostějov 30.36
21 Kroupa Jakub 981021 AC Prostějov 27.90
23 Kmoníček Kryštof 980722 AC Prostějov 27.33
Kovář Michael 980722 AC Prostějov DNP
Celkový bodový stav/Ml. žákyně
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
PROST AC Prostějov 112.00
Celkový bodový stav/Ml. žáci
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
5 PROST AC Prostějov 057.00
„O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak.“ Jan Werich