IČO: 47920866, Bankovní spojení: 239250992/0600

Zprávy

Okresní přebor

03. 05. 2016 - 21.04 » Kategorie: Závody

Na stadioně Reálného gymnázia se 3. května sešlo celkem 101 závodníků. V osmi disciplínách si mohli otestovat svoji výkonnost. Jak se jim to podařilo najdete zde. Týden před tím to byl závod ve sprintech na  - 60 m, 150 m a 300 m na školním stadioně J.Železného. Výsledky ze závodu jsou zde.

Přerovské víceboje - VC města Přerova

02. 05. 2016 - 12.26 » Kategorie: Závody

Začátek sezony tradičně odstartoval závod 1. května v Přerově. První start se vydařil Jakubu Nezvalovi, který vyhrál všechny diciplíny ve sprintérském trojboji a celkově získal 1960 b. Kompletní výsledky zde.

Závodní sezona se blíží

04. 04. 2016 - 23.09 » Kategorie: Nezařazené

přímý odkaz na registraci zde

Halové Mistrovství ČR žactva, juniorů a dospělích

21. 02. 2016 - 20.28 » Kategorie: Závody

V Praze ve Stromovce 5. března proběhlo halové MČR žacta. Zde jsme měli dva zástupce ve sprintu na 60 m. Krásného úspěchu dosáhl Jakub Nezval, který postoupil z druhého místa z druhého rozběhu do finále. Ve stejném čase (7,46 s) jako v rozběhu, doběhl i ve finále a obsadil tak celkové 5. místo. V žákyních na 60 m nastoupila Vanessa Klíčová s nadějí, že si vylepší osobní maximum a podívá se do finále. Ale to by musela zopakovat výkon z léta (8,01 s). Halový osobák má 8,21 s. Ve třetím roběhu zaběhla 8,28 s na 6. místě a to na finále nestačilo. Cekově ji připadla 20 příčka z 24 vybraných závodnic.

Výsledky zde

Mistrovství ČR v atletice dospělích proběhlo v nové hale  v Ostravě 27.2. Jediný zástupce prostějovské atletiky byl letos Jiří Odvářka. Ve 3.rozběhu doběhl na 4. místě v čase 8,45 s. Na postup do finále "stačilo 8,21" to by musel vylepšit své osobní maximum o 8 setin.

Juniorské halové Mistrovství ČR v atletice proběhlo 20.2. v Praze. V běhu na 800 m juniorek chybělo Anežce Líznerové 3 vteřiny k postupu do finále. Časem 2:30,21 obsadila 5. místo v prvním rozběhu. V patnáctičlenném juniorském finále na 3000 m Josef Kočí obsadil časem 9:12,89s pěkné 9. místo.

Kompletní výsledky zde

Olomoucká hala mládeže

17. 02. 2016 - 22.55 » Kategorie: Závody

Další z možností jak si vylepšit svá osobní maxima. Jakubu Nezvalovi se to podařilo na 60 m výkonem 7,45s. Míša Brančíková si osobák pouze vyrovnala. Kateřina Vejrostová za svým nejlepším letošním časem zaostala 8 setin.