IČO: 47920866, Bankovní spojení: 239250992/0600

Zprávy

MČR do 22 let

03. 09. 2017 - 21.44 » Kategorie: Závody

V sobotu 2.9.2017 proběhlo MČR mužů a žen na dráze na Slávii v Praze. Jiří Odvářka nastoupil do prvního rozběhu na 110 m překážek, kde časem 15,01s vybojoval z druhého místa přímý postup do finále. Ve vyrovnaném finále ho dělily od bronzové medaile pouhé 4 setiny. Časem 14,89 si vytvořil letošní maximum a obsadil konečnou čtvrtou příčku.

Čokoládová tretra 2017

13. 06. 2017 - 10.05 » Kategorie: Závody

Srdečně vás zveme na tradiční běžecký závod pro děti do 11 let pod patronací světového rekordmana Jana Železného. Závod proběhne v úterý 20.6. na školním hřišti ZŠ J.Železného od 10 hod. Podrobné informace na www.cokoladovatretra.cz

Přihlášky a registrace: prostřednictvím on-line formuláře do pondělí 19.6.2017 do 20.00 hod.

1.kolo soutěže družstev st. žactva

V Šumperku 17. května zahájilo svoji soutěž družstev starší žactvo. Hoši shodně s děvčaty po prvním kole skončili na druhém místě.

Výsledky jednotlivců, kteří dosáhli na medailové umístění:

Kompletní výsledky zde

Foto na rajčeti

1.kolo soutěže družstev ml. žactva

23. 05. 2017 - 21.54 » Kategorie: Závody

V Přerově 16.května proběhlo 1.kolo soutěže družstev mladšího žactva. Hoši si v konečném součtu bodů vybojovali 2.místo a děvčata třetí.

Kompletní výsledky zde - žactvo

MISTROVSTVÍ MAS MUŽŮ, ŽEN, JUNIORŮ, JUNIOREK, DOROSTENCŮ, DOROSTENEK, STARŠÍCH ŽÁKŮ A STARŠÍCH ŽÁKYŇ VE VÍCEBOJÍCH

14.-15.1.2017 Ostrava

Mistrovství v pětiboji závodily z našeho oddílu 3 závodnice. Těsně pod stupni vítězů se umístila ve starších žákyních Tereza Korhoňová. Celkový počet bodů 2902 stačilo na čtvrté místo. Anička  Vysloužilová nasbírala 2282bodů  a obsadila 22.místo. V dorostenkách Míša Brančíková vybojovala 18. místo s 2446 body.

ATHLETICS INDOOR OSTRAVA I

Ostrava 17. 1. 2017

ZAHAJOVACÍ ZÁVODY MLADŠÍHO ŽACTVA

Olomouc 21. 1. 2017

V Olomouci 20.1.2017 mladší žactvo zahájilo halovou sezonu. K nejúspěšnějším patřili v kategorii hochů: Vojtěch Koblížek doběhl ve finále na 60 m třetí (8,86s) a Daniel Khýr na čtvrtém místě za 9,13s. V běhu na  800m Ondřej Slavíček obsadil třetí místo časem 2:49,32s. Finále B na 60m překážek vyhrál David Lenz (12,52s). Stříbrnou pozici vyskákal ve výšce Daniel Khýr (135 cm). Ve skoku dalekém Ondřej Slavíček výkonem 391 cm bral čtvrté místo. Vrhači se předvedli a brali 1. místo – Adam Šálek (9,65m), 3. místo – Ondřej Komárek (7,64m), 4. místo – Adam Polanský (7,48m). V kategorii dívek se nejlépe vedlo na 60 m Sofii Světlíkové, ve finále doběhla v čase 9,06 na čtvrtém místě. Magdaléna Marková časem 9,10 doběhla na 60 m třetí ve finále B. Ve skoku vysokém Aneta Kučerová obsadila 2.místo za výkon 140 cm. Stejného umístění dosáhla Aneta Zahradníčková ve vrhu koulí (8,58m).

ZAHAJOVACÍ ZÁVODY STARŠÍHO ŽACTVA

Olomouc 27. 1. 2017

V kategorii starších žáků si Mirek Slezák ve skoku vysokém vybojoval výkonem 150 cm čtvrté místo. Ve finále B ve skoku dalekém vyhrál Matěj Šípek (488cm). Ve vrhu koulí Filip Handl dosáhl čtvrtého místa výkonem 11,00m. Ve starších žákyní byla Tereza Korhoňová čtvrtá ve skoku vysokém (150 cm) a  Anna Vysloužilová ve skoku dalekém pátá (466 cm.) Vrh koulí vyhrála Andrea Vitásková (11,10 m).

Praha - Stromovka 10. - 12. 2. 2017

V žákovském pětiboji na Mistrovství republiky Terka Korhoňová získala výkonem  3111 bodů pěkné 5. místo. Jednotlivé disciplíny:  60 m překážek 09.35/838b.; skok vysoký 1.51/632b.; vrh koulí 8.93/460b.; skok daleký 4.94/543b.; 800m 2:34.48/638b.

KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU, JUNIORŮ A DOSPĚLÝCH

Olomouc 11. 2. 2017

KRAJSKÝ PŘEBOR MLADŠÍHO ŽACTVA

Olomouc 17. 2. 2017

Na přeboru žactva  byli úspěšní finalisté na 60 m překážek Jakub Slavík, který doběhl na druhém místě časem 10,97 s. David Lenz obsadil ve finále čtvrté místo (12,22). Ondřej Svoboda běžel finále B, kde zaběhl čas 12,39 a to stačilo na třetí místo. Z dívek byla na překážkách nejlepší Dominika Pospíšilová, která obsadila ve finále 3. místo (11,53). Na hladké šedesátimetrové trati se na čtvrtém místě umístila Sofie Světlíková (8,91). Další závodníci, kteří běželi finále B, byli Magdalena Marková (2.místo 8,85) a Vojtěch Koblížek (4.místo 9,12).

V technických disciplínách jsme měli nejúspěšnější ve výšce a vrhu koulí. Aneta Kučerová výkonem 140 cm ve výšce byla stříbrná a Aneta Zahradníčková ve vrhu koulí taktéž stříbrná výkonem 8,21 m.

Další výsledky zde.

MISTROVSTVÍ ČR JUNIORŮ, JUNIOREK, DOROSTENCŮ A DOROSTENEK

Ostrava 18. - 19. 2. 2017

Jedinou naší zástupkyní na mistrovství ČR byla juniorka Anežka Líznerová. Na trati 800 m ve třetím rozběhu doběhla na druhém místě v čase 2:21,09 s a to stačilo na postup do finále. Tam zaběhla čas 2:25,93 s a celkově se umístila na pěkném 8. místě.

KRAJSKÝ PŘEBOR STARŠÍHO ŽACTVA

Olomouc (24. 2. 2017)

Do finále A na 60 m překážek postoupila Tereza Korhoňová (9,23s),ale fe finále bohužel nedoběhla. Ve skoku vysokém si to vynahradila a zaskákala nejlépe z našich výškařek – (151cm 5.místo). Do finále B na 60 m překážek postopila také Anička Vysloužilová zaběhla 9,92 s. (stejný čas jak v rozběhu). Ve skoku dalekém obsadila výkonem 462 cm sedmé místo. Z našich výškařů byl nejlepší Miroslav Slezák, kterým výkonem 145 cm obsadil osmé místo. Vynikající výkon předvedla Andrea Vitásková ve vrhu koulí, který vyhrála pokusem 11,70 m dlouhým. Ve vrhu 4kg koulí hochů Adam Žvátora získal šesté místo(11,13 m).

Kompletní výsledky zde.

MISTROVSTVÍ ČR ŽÁKŮ A ŽÁKYŇ

Praha - Stromovka (4. - 5. 3. 2017)

Dvě naše závodnice bojovaly o pěkné umístění na halovém MČR žactva v Praze. Tereza Korhoňová na 300m, kde zaběhla ve třetím rozběhu čas 44,41 s a na postup to nestačilo. Taktéž na 60 m překážek časem 9,24 doběhla v rozběhu na pátém místě, a přestože si zaběhla nejlepší čas sezóny, tak na postup by musel být čas ještě o dvě desetiny rychlejší. Nejblíž k medaili byla Andrea Vitásková, kde ve vrhu koulí až do pátých pokusů držela 2. místo. Bohužel v šestých pokusech se dvě závodnice zlepšily a nejtěsnějším rozdílem ji přehodily o jeden a dva centimetry. Takže nakonec „bramborová medaile“ za 11,57 m.