IČO: 47920866, Bankovní spojení: 239250992/0600

29. 12. 2016 - 13.59 » Kategorie: Nezařazené

23. 12. 2016 - 19.46 » Kategorie: Závody

Vánoční přátelské meziměstské utkání žactva

17. 12. 2016 - 20.58 » Kategorie: Závody

Výsledky zde

Mikulášský běh 2016

07. 12. 2016 - 23.01 » Kategorie: Závody

Již tradiční Mikulášský běh, proběhl za asistence Mikuláše a čerta. Těm nejrychlejším uděloval i medaile a pro každého účastníka čekala v cíli sladká odměna. Letošního běhu se zúčasnil rekordní počet dětí.Už se chystá Vánoční viceboj dvojic, těšíme se na vás.

MČR v přespolním běhu

21. 11. 2016 - 21.13 » Kategorie: Závody

Mistrovství České republiky v přespolním běhu se tentokrát konalo na golfovém hřišti v pražském Motole. Náročná kopcovitá trať, rozmáčenou deštěm, prověřila závodníky dokonale. Muži běželi 10 km na 2 km okruhu. Z našich závodníků se zúčastnil Pavel Dvořák, který se umístil časem 37:51 na 34. příčce. I v kategorii mílařů jsme měli zastoupení, Voráč Dominik, proběhl 4 km trať v čase 14:39 s a umístil se na 41. místě. V juniorské kategorii nastoupila Anežka Líznerová na trať dlouhou 4 km, tu proběhla za 18:58 s a to stačilo na 28.místo. V kategorii starších žáků si svoji vytrvalost otestoval Daniel Valdez na 3 km trati. Dosaženým časem 11:15 obsadil 47. místo. Tomáš Oplocký vystartoval na 2km v kategorii mladších žáků a nevedl si špatně. V početném startovním poli obsadil pěkné 26. místo (7:48 s).