Sportovní 3924/1, 796 01 Prostějov
Tel.: 606 144 824, e-mail:
IČO: 47920866, Bankovní spojení: 153271661/0300


Termínovka 2020 (2019)

 

leden

04.01.

Ostrava

Zahajovací závody

10.01.

Olomouc

Zahajovací závody mladšího žactva

11.01.

Ostrava

Otevřený KP MSK dospělých

11.01.

Ostrava

Přebor OL kraje v bězích 200 m a výše

17.01.

Olomouc

Zahajovací závody staršího žactva

18.01.

Olomouc

Zahajovací závody dorostu, juniorů a dospělých

18.-19.01.

Ostrava

Mistrovství MaS ve víceboji

21.01.

Ostrava

Athletics Indoor Ostrava I

22.01.

Olomouc

Kontrolní závody mladšího žactva

25.01.

Olomouc

Krajské přebory dorostu, juniorů a dospělých

26.01.

Ostrava

Přebor Olomouckého kraje staršího a mladšího žactva

31.01.

Ostrava

Mistrovství MaS mladšího žactva

únor

01.02.

Ostrava

Mistrovství MaS staršího žactva

02.02.

Ostrava

Mistrovství MaS dorostu, juniorů a dospělých

07.02.

Ostrava

Athletics Indoor Ostrava II

07.-09.02.

Praha

Mistrovství ČR ve vícebojích

14.02.

Olomouc

Kontrolní závody staršího žactva

15.-16.02.

Ostrava

Mistrovství ČR juniorů a dorostu

20.02.

Ostrava

Youth Athletics Indoor Ostrava III

22.-23.02.

Ostrava

Mistrovství ČR mužů a žen

29.2.-01.3.

Praha

Mistrovství ČR žáků a žákyň

červen

01.06.

Prostějov

Spolu na startu

02.06.

Prostějov

1. kolo družstev přípravek

03.06.

Olomouc

1. kolo družstev staršího žactva

04.06.

Šumperk

1. kolo družstev mladšího žactva

16.06.

Šumperk

2. kolo družstev staršího žactva

17.06.

Olomouc

2. kolo družstev přípravek

18.06.

Prostějov

2. kolo družstev mladšího žactva

25.06.

Zábřeh nM

3. kolo družstev přípravek

27.06.

Olomouc

Velká Cena Olomouce

27.06.

Slavkov u Brna

Mistrovství ČR mužů, žen a juniorů v běhu na 10000 m

27.-28.06.

Třinec

Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích

29.06.

Olomouc

3. kolo družstev staršího žactva + KP

30.06.

Šumperk

3. kolo družstev mladšího žactva

Červenec

05.07.

Třinec

1. kolo II. ligy mužů a žen – skupina D

11.07.

Ostrava

1. kolo družstev mládeže D+J – GIGANT

19.07.

Ostrava

2. kolo II. ligy mužů a žen – skupina D

24.-26.07.

Praha – Eden

Mistrovství ČR ve vícebojích

srpen

02.08.

Olomouc

Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů a dorostu

08.-09.08.

Plzeň

Mistrovství ČR mužů a žen

23.08.

Šumperk

3. kolo II. ligy mužů a žen – skupina D

27.08.

Prostějov

Čokoládová tretra Prostějov

29.08.

Třinec

2. kolo družstev mládeže D+J – GIGANT

30.08.

Uherské Hr.

Mistrovství MaS staršího žactva

září

05.-06.09.

Ostrava

Mistrovství ČR dorostu a juniorů – GIGANT

08.09.

Ostrava

Zlatá tretra Ostrava – Zlatý mítink WACT

13.09.

Olomouc

Semifinále Moravy družstev staršího žactva

19.-20.09.

Třinec

Mistrovství ČR žáků a žákyň

21.09.

Olomouc

Přebor Olomouckého kraje mladšího žactva

26.09.

Břeclav

3. kolo družstev mládeže D+J – GIGANT

27.09.

Břeclav

Mistrovství MaS družstev staršího žactva

28.09.

Olomouc

Mistrovství MaS jednotlivců mladšího žactva

říjen

03.10.

Opava

Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek


 

Copyright © 2011 - 2020 :: Správce webu je Jan Laštůvka

RSS kanál novinek :: Administrace :: 0.0100sec

Reklamní sdělení: