Sportovní 3924/1, 796 01 Prostějov
Tel.: 606 144 824, e-mail:
IČO: 47920866, Bankovní spojení: 153271661/0300


Termínovka 2022

Dráha

DUBEN
8.4.2022 Prostějov Čtvrtletní víceboje ZŠJŽ - 60m
22.4.2022 Prostějov Čtvrtletní víceboje ZŠJŽ - dálka
20.4.2022 Prostějov Okresní kolo štafetového poháru
KVĚTEN
1.5.2022 Přerov Přerovský pětiboj
4.5.2022 Prostějov 4boj škol okresní kolo
5.5.2022 Prostějov Čokoládová tretra
6.5.2022 Prostějov Čtvrtletní víceboje ZŠJŽ - 150m
7.5.2022 Ostrava 1.kolo MMaS družstev dorostenců a dorostenek, juniorů a juniorek
8.5.2022 Olomouc VC Olomouce
9.5.2022 Olomouc Krajské finále čtyřboje
10.5.2022 Prostějov Okresní kolo Poháru rozhlasu - ml.žactvo
11.5.2022 Prostějov Okresní kolo Poháru rozhlasu - st.žactvo
12.5.2022 Šumperk Krajské finále štafetového poháru
14.5.2022 Šumperk 1.kolo II.ligy mužů a žen sk.D
17.5.2022 Přerov 1.kolo KP družstev ml.žactva
18.5.2022 Šumperk 1.kolo KP družstev st.žactva
19.5.2022 Prostějov 1.kolo KP družstev atletických přípravek (nar.2009-2011)
20.5.2022 Prostějov Čtvrtletní víceboje ZŠJŽ - koule
21.5.2022 Přerov Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích všech kategorií
21.5.2022 Znojmo MMaS dorostenců a dorostenek
24.5.2022 Přerov Kvalifikace žactva Olomouckého kraje na LODM
25.5.2022 Olomouc Krajské finále Poháru rozhlasu
26.5.2022 Holešov Rapublikové finále Štafetového poháru
28.5.2022 Frýdek-Místek 2.kolo II.ligy mužů a žen sk.D
30.5.2022 Olomouc 2.kolo KP družstev st.žactva
31.5.2022 Ostrava Zlatá tretra Ostrava
ČERVEN
1.6.2022 Šumperk 2.kolo KP družstev ml.žactva
2.6.2022 Šternberk 2.kolo KP družstev atletických přípravek (nar.2009-2011)
3.6.2022 Prostějov Čtvrtletní víceboje ZŠJŽ - 800m
4.6.2022 Ostrava Mistrovství Moravy a Slezska st.žactva
5.6.2022 Třinec 2.kolo MMaS družstev dorostenců a dorostenek, juniorů a juniorek
8.6.2022 Trutnov Republikové finále Poháru rozhlasu
12.6.2022 Třinec 3.kolo II.ligy mužů a žen sk.D
14.6.2022 Zábřeh 3.kolo KP družstev atletických přípravek (nar.2009-2011)
15.6.2022 Olomouc 3.kolo KP družstev ml.žactva
16.6.2022 Hranice 3.kolo KP družstev st.žactva
17.6.2022 Prostějov Čtvrtletní víceboje ZŠJŽ - překážky
18.6.2022 Ostrava Mistrovství ČR juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek
28.6.2022 Olomouc Letní olympiáda dětí a mládeže
SRPEN
16.8.2022 Přerov Přebory Olomouckého kraje M, Ž, J, D
20.8.2022 Ostrava 4.kolo II.ligy mužů a žen sk.D
28.8.2022 Olomouc Semifinále Mistrovství Moravy a Slezska družstev staršího žactva (MSZ+OL)
ZÁŘÍ
10.9.2022 Břeclav 3.kolo MMaS družstev dorostenců a dorostenek, juniorů a juniorek
11.9.2022 Frýdek-Místek Mistrovství Moravy a Slezska družstev staršího žactva
14.9.2022 Šumperk Přebory Olomouckého kraje ml.žactva
17.9.2022 Jablonec n.Nis./Olomouc ? Mistrovství ČR žáků a žákyň
18.9.2022 Ostrava Semifinále Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva (MSZ+OL)
18.9.2022 Prostějov VC města Prostějova a memoriál Eduarda Rozbořila
ŘÍJEN
2.10.2022 Kopřivnice Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva
7.10.2022 Přerov Přebory Olomouckého kraje ve vícebojích mužů, žen, jun, dor a st.žactva
10.10.2022 Olomouc Přebor Olomouckého kraje ve vícebojích přípravek
12.10.2022 Přerov Přebor Olomouckého kraje ve vícebojích ml.žactva
 

Copyright © 2011 - 2022 :: Správce webu je Jan Laštůvka

RSS kanál novinek :: Administrace :: 0.0133sec

Reklamní sdělení: