Sportovní 3924/1, 796 01 Prostějov
Tel.: 606 144 824, e-mail:
IČO: 47920866, Bankovní spojení: 153271661/0300


Termínovka 2016 (2017)

HALA

leden

09.-10.01.

Opava

Slezská laťka

11.01.

Praha

Akademické Mistrovství ČR

15.01.

Olomouc

1. Olomoucká hala – starší žactvo

16.01.

Olomouc

2. Olomoucká hala – dospělí, junioři, dorost

16.01.

Ostrava

Přebor Moravskoslezského kraje dospělých

17.01.

Ostrava

Přebor Moravskoslezského kraje žactva

21.01.

Otrokovice

Otrokovická hala žactva a přípravek

23.01.

Olomouc

3. Olomoucká hala – dospělí, junioři, dorost, st žactvo

23.-24.01.

Ostrava

Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích

29.01.

Ostrava

Mistrovství Moravy a Slezska mladšího a staršího žactva

30.01.

Olomouc

Přebory Olomouckého kraje dospělí, junioři, dorost

30.01.

Bratislava

Mezinárodní mítink (do 19let)

31.01.

Bratislava

Mezinárodní mítink

únor

05.02.

Olomouc

Přebory Olomouckého kraje mladšího žactva

06.02.

Ostrava

Mistrovství Moravy a Slezska dospělí, junioři, dorost

07.02.

Třinec

Beskydská laťka

09.02.

Brno

Brněnská laťka Alfa Helicopter

12.02.

Olomouc

4. Olomoucká hala – mladší a starší žactvo

12.-14.02.

Praha

Místrovství ČR ve vícebojích

13.02.

Hustopeče

Hustopečské skákání

14.02.

Praha

Místrovství ČR v chůzi

16.02.

Ostrava

Zahajovací mítink ARÉNA Ostrava

20.-21.02.

Praha

Mistrovství ČR juniorů a dorostu

26.02.

Olomouc

Přebory Olomouckého kraje staršího žactva

27.-28.02.

Ostrava

Mistrovství ČR mužů a žen

březen

03.03.

Otrokovice

Otrokovický halový mítink Metal PS

05.03.

Praha

Mistrovství ČR staršího žactva

12.03.

Praha

Mistrovství ČR veteránů

12.03.

Jablonec n/N

Český halový pohár družstev mužů a žen

12.03.

Val. Meziříčí

Valašská laťka

17.-20.03.

Portland

Mistrovství světa

19.03.

Olomouc

Oddílové víceboje SK Přerov

DRÁHA

duben

13.04.

Přerov

Zahajovací závody

20.04.

Hranice

Čokoládová tretra Hranice

20.04.

Přerov

Zahajovací závody přípravek

21.04.

Přerov

Otevřené okresní přebory

26.04.

Šumperk

Ščudlův memoriál

26.04.

Prostějov

Zahajovací závody

27.04.

Šumperk

Čokoládová tretra Šumperk

28.04.

Přerov

Čokoládová tretra Přerov

28.04.

Prostějov

Štafetový pohár

30.04.

Beroun

Mistrovství ČR v běhu na 10 000 m

květen

01.05.

Přerov

Přerovský pětiboj a memoriál Jar. Králíka

01.05.

Přerov

Velká cena v běhu mužů na 1500 m

03.05.

Prostějov

Okresní přebor

03.05.

Prostějov

OVOV – okresní kolo ZŠ Melantrichova

08.05.

Olomouc

1. kolo družstev dorostu a juniorů – GIGANT

08.05.

Olomouc

Velká cena Olomouce v běhu na 100 m

10.05.

Prostějov

Pohár rozhlasu s Českou spořitelnou – okresní kolo ml.žactvo

12.05.

Prostějov

Pohár rozhlasu s Českou spořitelnou – okresní kolo st.žactvo

14.05.

Kladno

1. kolo extraligy mužů a žen

14.05.

Uherské Hrad.

1. kolo I. ligy mužů a žen – skupina C

14.05.

Šumperk

1. kolo II. ligy mužů a žen – skupina E

16.05.

Prostějov

Čokoládová tretra Prostějov

16.05.

Olomouc

Čokoládová tretra Olomouc

17.05.

Šumperk

1. kolo KP družstev mladšího žactva

18.05.

Šumperk

1. kolo KP družstev staršího žactva

18.05.

Ostrava

Čokoládová tretra Ostrava

19.05.

Olomouc

Pohár rozhlasu s Českou spořitelnou – okresní kolo

19.05.

Šumperk

Pohár rozhlasu s Českou spořitelnou – okresní kolo

19.05.

Šumperk

1. kolo KP družstev přípravek (roč. 2005 a mladší)

20.05.

Ostrava

Mítink IAAF – Zlatá Tretra Ostrava

20.-22.05.

Praha

Mistrovství ČR ve vícebojích

21.05.

Břeclav

2. kolo družstev dorostu a juniorů – GIGANT

21.05.

Šternberk

Partnerské setkání družebních měst žactva

24.05.

Olomouc

Pohár rozhlasu s Českou spořitelnou – krajské finále

24.05.

Turnov

Memoriál Ludvíka Daňka

 


28.05.

Hranice

2. kolo II. ligy mužů a žen – skupina F

30.05.

Olomouc

2. kolo KP družstev staršího žactva

červen

01.06.

Olomouc

2. kolo KP družstev mladšího žactva

02.06.

Praha

Praga Academica

02.06.

Prostějov

2. kolo KP družstev přípravek (roč. 2005 a mladší)

04.06.

Uherské Hrad.

Olympic Hopes

05.06.

Břeclav

Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů a dorostenců

05.06.

Kladno

Mezikrajové utkání družstev staršího žactva

06.06.

Praha

Memoriál Josefa Odložila

07.06.

Kolín

Celostátní finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou

10.-11.06.

Kladno

Mítink IAAF ve vícebojích – TNT Express Meeting

11.06.

Brno

Mezistátní utkání dorostenců a dorostenek

 


11.06.

Hodonín

3. kolo II. ligy mužů a žen – skupina F

12.06.

Kolín

2. kolo extraligy mužů a žen

12.06.

Ostrava

Mistrovství MaS staršího žactva

16.-17.06.

Břeclav

Celostátní finále Atletického čtyřboje

18.-19.06.

Tábor

Mistrovství ČR mužů a žen

18.06.

Svitavy

Mistrovství ČR veteránů

21.06.

Šumperk

3. kolo KP družstev staršího žactva + Krajský přebor

22.06.

Olomouc

3. kolo KP družstev přípravek (roč. 2005 a mladší)

25.-26.06.

Třinec

Mistrovství ČR juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek

červenec

01.07.

Miskolc

Mezistátní utkání juniorů a juniorek

06.-10.07.

Amsterdam

Mistrovství Evropy

08.07.

Olomouc

Hudební pětka na dráze

14.-17.07.

Tbilisi

Mistrovství Evropy do 17 let

15.07.

SLO

Mezistátní utkání mužů a žen do 22 let

19.-24.07.

???

Mistrovství světa juniorů

27.07.

Tábor

Velká cena Tábora

30.07.

Nové Město n/M

Velká cena Nového Města nad Metují

srpen

12.-21.08.

Rio de Janeiro

Olympijské hry

20.08.

Olomouc

4. kolo I. ligy mužů a žen – skupina C

24.08.

Olomouc

Přebor Olomouckého kraje – M,Ž,J,D

27.-28.08.

Kladno

Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let

září

03.09.

Šumperk

4. kolo II. ligy mužů a žen – skupina E

03.09.

Olomouc

4. kolo II. ligy mužů a žen – skupina F

04.09.

Ústí nad Orlicí

Mistrovství ČR družstev mužů a žen

06.09.

10.09.

Prostějov

Třinec

Atletické úterý

3. kolo družstev dorostu a juniorů – GIGANT

11.09.

Šumperk

Mistrovství MaS družstev staršího žactva

13.09.

Prostějov

3. kolo KP družstev mladšího žactva + Krajský přebor

15.09.

Prostějov

Prostějovská výška

16.09.

Prostějov

CORNY středoškolský pohár - okresní kolo

17.09.

???

Baráž o postup do I.ligy mužů a žen sk.C

18.09.

Prostějov

Velká cena města Prostějova na 110 m překážek

17.-18.09.

Jablonec n/N

Mistrovství ČR starších žáků a žákyň

20.9.

Prostějov

OF 4boj st. žactvo

21.09.

Přerov

O Pohár primátora města Přerova

21.09.

Přerov

Oddílové přebory ve vícebojích

21.09.

Prostějov

OF 4boj ml. žactvo

24.09.

Trnava

Mezistátní utkání staršího žactva

24.09.

Praha

Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek

24.09.

Ostrava

Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek

25.09.

Olomouc

Mistrovství MaS mladšího žactva

28.09.

Přerov

Svatováclavské víceboje

říjen

01.10.

Opava

Mistrovství ČR družstev staršího žactva

02.10.

Znojmo

Mistrovství MaS družstev mladšího žactva

03.10.

08.-09.10.

Prostějov

Třinec

Přespolní běh - Lesopark Hloučela

Mistrovství MaS ve vícebojích

 

Copyright © 2011 - 2018 :: Správce webu je Jan Laštůvka

RSS kanál novinek :: Administrace :: 0.0075sec

Reklamní sdělení:

Sportovní výživa a posilovací stroje Ronnie.cz