Sportovní 3924/1, 796 01 Prostějov
Tel.: 606 144 824, e-mail:
IČO: 47920866, Bankovní spojení: 153271661/0300


Termínovka 2017 (2016)

 

Hala

leden

07.01.

Slatinice

38. ročník Zimního běhu přes Kosíř

07.01.

Ostrava

Přebor Moravskoslezského kraje dospělých

08.01.

Ostrava

Přebor Moravskoslezského kraje žactva

14.-15.01.

Ostrava

Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích

17.01.

Ostrava

Athletics Indoor Ostrava I

20.01.

Olomouc

Zahajovací závody mladšího žactva

27.01.

Olomouc

Zahajovací závody staršího žactva

28.01.

Olomouc

Zahajovací závody dospělí, junioři, dorost

28.01.

Bratislava

Mezinárodní mítink (do 19 a 17 let)

28.01.

Vídeň

Mezinárodní mítink

28.-29.01.

Praha

Mezistátní utkání ve vícebojích

29.01.

Bratislava

Mezinárodní mítink

únor

02.02.

Hustopeče

Hustopečské skákání Agrotec 2017 – žactvo

03.02.

Ostrava

Mistrovství Moravy a Slezska žactva

04.02.

Ostrava

Mistrovství Moravy a Slezska dospělí, junioři, dorost

04.02.

Hustopeče

Hustopečské skákání  Agrotec 2017

08.02.

Ostrava

Athletics Indoor Ostrava II

08.02.

Brno

Brněnská laťka

09.02.

Otrokovice

Mezinárodní halový mítink

10.-12.02.

Praha

Mistrovství ČR ve vícebojích

10.02.

Třinec

Beskydská laťka

11.02.

Olomouc

Přebor Olomouckého kraje dospělí, junioři, dorost

12.02.

Praha

Mistrovství ČR v chůzi

14.02.

Ostrava

Mítink EA-Czech Indoor Gala

17.02.

Olomouc

Přebor Olomouckého kraje mladšího žactva

18.-19.02.

Ostrava

Mistrovství ČR dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek

21.02.

Praha

Zimní pražská tyčka 2017

23.02.

Ostrava

Athletics Indoor Ostrava III

24.02.

Olomouc

Přebor Olomouckého kraje staršího žactva

25.-26.02.

Praha

Mistrovství ČR mužů a žen

březen

03.-05.03.

Bělehrad

MISTROVSTVÍ EVROPY

04.03.

Jablonec n/N

Český halový pohár družstev mužů a žen

04.-05.03.

Praha

Mistrovství ČR žáků a žákyň

11.03.

Valašské Mezi.

41.ročník Valašské laťky

19.-25.03.

Daegu

Mistrovství světa veteránů

Dráha

duben

25.04.

Prostějov

Zahajovací závody

29.04.

České Budějovice

M ČR M,Ž a J v běhu na 10000m

květen

01.05.

Přerov

Přerovský pětiboj a Memoriál Jar.Králíka

01.05.

Přerov

VC Přerova v běhu mužů na 1500m

02.05.

Prostějov

Okresní přebory

03.05.

Olomouc

Nominační závody na VC

03.05.

Prostějov

Okresní kolo Štafetového poháru

06.05.

Břeclav

1.kolo MMaS družstev dorostenců a dorostenek, juniorů a juniorek

07.05.

Třinec

Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích ml. a st.žactva

08.05.

Olomouc

VC města Olomouce

10.05.

Prostějov

Okresní finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - ml.žactvo

11.05.

Prostějov

Okresní finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - st.žactvo

13.05.

Šumperk

1.kolo II.ligy mužů a žen sk.D

16.05.

Šumperk

Krajské kolo Štafetového poháru

16.05.

Přerov

1.kolo KP družstev ml.žactva

17.05.

Šumperk

1.kolo KP družstev st.žactva

18.05.

Šumperk

1.kolo KP družstev atletických přípravek (nar.2006-2008)

23.05.

Olomouc

Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou

26.05.

Olomouc

Mistrovství ČR M, Ž, jun, dor, st.ž., ml.ž.ve vícebojích

30.05.

Prostějov

2.kolo KP družstev atletických přípravek (nar.2006-2008)

30.05.

Čáslav

Celostátní finále Štafetového poháru

31.05.

Olomouc

2.kolo KP družstev st.žactva

červen

01.06.

Šumperk

2.kolo KP družstev ml.žactva

03.06.

Hranice

2.kolo II.ligy mužů a žen sk.D

04.06.

Znojmo

Mistrovství Moravy a Slezska st.žactva

06.06.

Kladno

Celostátní finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou

10.06.

Třinec

Mistrovství ČR mužů a žen

10.06.

Hranice

M ČR veteránů na dráze

13.06.

Šumperk

3.kolo KP družstev st.žactva

14.06.

Olomouc

3.kolo KP družstev atletických přípravek (nar.2006-2008)

15.06.

Prostějov

3.kolo KP družstev ml.žactva

17.06.

Ostrava

Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů a dorostenců

20.06.

Prostějov

Čokoládová tretra

24.06.

Jablonec nad Nis.

Mistrovství ČR juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek

24.06.

Brno

Letní olympiáda dětí a mládeže

27.06.

Prostějov

Atletické úterý

červenec

01.07.

Šumperk

3.kolo II.ligy mužů a žen sk.D

srpen

23.08.

Olomouc

Přebory Olomouckého kraje M, Ž, J, D

26.08.

Ostrava

4.kolo II.ligy mužů a žen sk.D

září

02.09.

Praha-Eden

Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze

04.09.

Brno

European kids athletics games (do 15let)

05.09.

Prostějov

Atletické úterý

6.09.

Šumperk

Přebor Olomouckého kraje staršího žactva

7.09.

Prostějov

Přebor Olomouckého kraje mladšího žactva

14.09.

Olomouc

Hanácká laťka - výška

15.09.

Prostějov

Prostějovská výška škol

16.09.

Olomouc

3.kolo MMaS družstev dor, jun = Sf MČR družstev dor, jun

17.09.

Šumperk

Mistrovství Moravy a Slezska družstev staršího žactva

19.09.

Prostějov

Okresní kolo Středoškolského poháru

20.09.

Prostějov

Okresní kola Atletického čtyřboje - st.ž.

21.09.

Prostějov

Okresní kola Atletického čtyřboje - ml.ž.

23.09.

Břeclav

Mistrovství ČR žáků a žákyň

24.09.

Prostějov

VC města Prostějova a memoriál Eduarda Rozbořila

28.09.

?

Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva

říjen

01.10.

Hranice

Mistrovství Moravy a Slezska ml.žactva

04.10.

Olomouc

Přebor Olomouckého kraje ve vícebojích ml.žactva a přípravek

07.10.

Jablonec nad Nis.

Mistrovství ČR družstev staršího žactva

08.10.

Ostrava

Finále MaS družstev ml.žactva

 

 

Copyright © 2011 - 2017 :: Správce webu je Jan Laštůvka

RSS kanál novinek :: Administrace :: 0.0044sec

Reklamní sdělení:

Sportovní potřeby a vybavení pro sportovce