Sportovní 3924/1, 796 01 Prostějov
Tel.: 774 897 393, e-mail:
IČO: 47920866, Bankovní spojení: 239250992/0600


 

Přípravky rok narození 2012 - 2017
Mladší žáci rok narození 2012 - 2011
Starší žáci rok narození 2010 - 2009
Dorosti, junioři rok narození 2008 - 2005
Termínovka 2024 - dráha
DUBEN
19/4/2024 Prostějov Oddílové čtvrtletní víceboje - 60m
26/4/2024 Prostějov Oddílové čtvrtletní víceboje - dálka
KVĚTEN
3/5/2024 Prostějov Štafetový Pohár OF
5/5/2024 Ostrava-Vítkovice 1.kolo MMaS družstev dorostenců a dorostenek, juniorů a juniorek
7/5/2024 Hranice 1.kolo KP družstev ml.žactva
8/5/2024 Ostrava-Vítkovice Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek
9/5/2024 Šumperk 1.kolo KP družstev st.žactva
9/5/2024 Šumperk Štafetový pohár KF
10/5/2024 Prostějov Oddílové čtvrtletní víceboje - 150m
14/5/2024 Prostějov Okresní kolo Poháru rozhlasu - mladší
15/5/2024 Prostějov 1.kolo KP družstev atletických přípravek (nar.2009-2011)
16/5/2024 Prostějov Okresní kolo Poháru rozhlasu - starší
17/5/2024 Prostějov Čokoládová tretra
18/5/2024 Olomouc VC Olomouce
19/5/2024 Olomouc MC Olomouce - nominace ODM
23/5/2024 Olomouc Krajské finále Poháru rozhlasu
23/5/2024 Trutnov Štafetový pohár RF
24/5/2024 Prostějov Oddílové čtvrtletní víceboje - koule
27/5/2024 Olomouc 2.kolo KP družstev ml.žactva
28/5/2024 Ostrava-Vítkovice Zlatá tretra Ostrava
29/5/2024 Hranice 2.kolo KP družstev st.žactva
30/5/2024 Šternberk 2.kolo KP družstev atletických přípravek (nar.2009-2011)
ČERVEN
1/6/2024 Olomouc 2.kolo MMaS družstev dorostenců a dorostenek, juniorů a juniorek
2/6/2024 Znojmo Mistrovství Moravy a Slezska st.žactva
5/6/2024 Brno Republikové finále Poháru rozhlasu
7/6/2024 Prostějov Oddílové čtvrtletní víceboje - 1000m
9/6/2024 Ostrava-Poruba Mistrovství Moravy a Slezska ml.žactva
11/6/2024 Šumperk 3.kolo KP družstev ml.žactva
13/6/2024 Přerov 3.kolo KP družstev st.žactva
15/6/2024 Ostrava-Vítkovice Mistrovství ČR juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek
17/6/2024 Olomouc 3.kolo KP družstev atletických přípravek (nar.2009-2011)
21/6/2024 Prostějov Oddílové čtvrtletní víceboje - překážky
21/6/2024 Třinec Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích všech kategorií
25/6/2024 České Budějovice Letní olympiáda dětí a mládeže
ZÁŘÍ
8/9/2024 Olomouc Semifinále Mistrovství Moravy a Slezska družstev staršího žactva (JM+OL)
14/9/2024 Třinec 3.kolo MMaS družstev dorostenců a dorostenek, juniorů a juniorek
15/9/2024 Břeclav Mistrovství Moravy a Slezska družstev staršího žactva
15/9/2024 Prostějov VC města Prostějova a memoriál Eduarda Rozbořila
19/9/2024 Prostějov Okresní kolo Středoškolského poháru
21/9/2024 Hodonín Semifinále Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva (JM+OL)
21/9/2024 Třinec Mistrovství ČR žáků a žákyň
28/9/2024 Chorvatsko MU CZE-CRO-HUN-SLO-SVK žáků a žákyň
29/9/2024 Blansko Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva
 

Copyright © 2011 - 2024 :: Správce webu je Jan Laštůvka

RSS kanál novinek :: Administrace :: 0.0098sec

Reklamní sdělení: