IČO: 47920866, Bankovní spojení: 239250992/0600

16. 06. 2020 - 10.11 » Kategorie: Závody

Přihláška na atletické závod pro děti

Propozice závodu

Soutěže družstev mladšího žactva

4. června Šumperk

V prvním kole soutěže družstev mladšího žactva kluci obsadili 2.místo a děvčata až 5.místo. Nejlepším bodujícím závodníkem byl Honza Závodský, který vyhrál sprint jak na 60m (7,91 s) tak na 150 m (19,25 s) a přispěl družstvu 22 body.

Výsledky

Soutěže družstev staršího žactva

3. června Olomouc

První kolo soutěže družstev starších žáků proběhla v Olomouci. Pouze o jeden bod chyběl našim hochům na 2.místo za družstvem Šumperka. Družstvo dívek dopadlo čtvrté.

Výsledky

1. kolo KP přípravek družstev

2.června Prostějov

Na stadioně RG, za krásného, ale větrného počasí proběhlo, 1. kolo KP přípravek družstev. Deset týmů dívčích a chlapeckých bojovalo o medaile v sedmi disciplínách. Z našich družstev dopadlo lépe družstvo dívek, které skončilo celkově na 5. místě.

výsledky

SPOLU NA STRTU

1.června Prostějov

V rámci projektu SPOLU NA STRTU v České republice odstartovala venkovní atletická sezóna na 173 stadionech. Na tom našem jsme uspořádali závody ve sprintu na 60 m a 150 m. Zúčastnilo se 90 atletů.

výsledky

Atletické kvízy 2020

29. 03. 2020 - 16.25 » Kategorie: Nezařazené

U16

Idea

V době karantény a nouzového stavu jsme pro Vás, atletické nadšence, chtěli připravit smysluplnou zábavu. Postupně proto budeme zveřejňovat různé atletické kvízy. Snad Vás budou bavit a třeba i obohatí. Hrajte do soutěže nebo zpětně jen tak! :)

Kvízy pro mladší (U16) níže Kvízy pro starší (U20) ZDE

⇓⇓⇓

Pravidla

1) Zaregistrujte se do soutěže přes formulář níže (jméno, nick, oddíl/klub, e-mail).

2) Po vyplnění formuláře se dostanete k odkazu na aktuální kvíz.

3) Uvádějte pravdivé údaje (jména a e-mail potřebujeme pro vyhodnocení soutěže).

4) Hrajte každý kvíz pouze jednou. Hrajte fér.

5) Vítězí hráč s nejvyšším počtem bodů.

6) Kvíz počítá body v kombinaci správná odpověď + rychlost zadání správné odpovědi.

7) Každý kvíz má 10–15 otázek. Každá otázka má 1 správnou odpověď.

8) Kvíz je otevřený pouze pro daný den od zveřejnění (cca 10:00) do 20:00.

9) Kvízy zveřejňujeme v tomto dokumentu.

10) Průběžné výsledky posíláme hráčům do e-mailu a souhrn naleznete v tomto dokumentu.

11) Kvíz je určen pro atlety ročníku narození 2005 a mladší.

Aktuální kvíz: Atletika mimo stadion (chůze, běhy, speciální soutěže) - spuštění 31.3., 10:00

Vyhodnocení soutěže

Tři nejlepší z celého seriálu (ti, kteří budou mít nejvyšší počet bodů) obdrží věcné ceny (triko + drobné odměny + věčná sláva). Vítěz každého kola (podle počtu bodů) dostane drobnou odměnu.

Pokud chcete být vyhodnocení v celém seriálu, držte si jednotný “nick” (přezdívku) po celou dobu!