Sportovní 3924/1, 796 01 Prostějov
Tel.: 774 897 393, e-mail:
IČO: 47920866, Bankovní spojení: 239250992/0600


Zprávy


 

Sezóna 2023

29. 12. 2023 - 12.18 » Kategorie: Závody

15.12. Vánoční utkání žactva Olomouc


Výsledky

 

2.10. Krajský přebor Olomouckého kraje ve víceboji přípravek Prostějov

 

Výsledky

 

10.10. Přespolní běh okresní kolo
– 1. místo st.dívky (Bartošová, Novosadová, Pelikánová, Špringerová, Snášelová, Koláčková); 4. místo st. Hoši (Pohanka, Šťastný, Dočkal, Vincourek); 1. místo ml. dívky (Navrátilová, Burešová, Ovečková, Sobotová, Ellnerová, 1. místo hoši

 

Dráha

 

23.9. Finále Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva Zlín
- 5. místo hoši (Dočkal Jan, Dudík Jakub, Franc Matyáš, Glaic Kryštof, Glaic Matěj, Juráček Filip, Luběnka Ondřej, Mareš David, Novák Petr, Svačina Michal, Tichý Samuel)


Výsledky


16. - 17.9. Mistrovsví ČR žactva v atletice Břeclav
- 20. místo Šťastný Michal (200 m překážek); 18. místo Špringerová Alexandra (200 m překážek); 12. místo Hrubanová A., Kopecká B., Špringerová A., Koláčková A. (štafeta 4 x 60 m); 16. místo Koláčková A., Hrubanová A., Špringerová A., Němcová K. (4 x 300 m)


Výsledky

 

 

16.9. Semifinále MMaS družstev mladšího žactva Olomouc

Výsledky

 

13.9. Krajský přebor Olomouckého kraje dorostu, juniorů a dospělých


Výsledky

 

9.9. 3. kolo Mistrovství Moravy a Slezska družstev mládeže Břeclav
- dorostenky 13. místo 12 bodů

Výsledky

 

22.6. 3. kolo družstev mladšího žactva Přerov


Foto

Výsledky

 

20.6. 3. kolo družstev staršího žactva
- Hranice - 3. místo hoši, 2. místo dívky; obě družstva postoupila do semifinále MMaS soutěže družstev

Fotky

Výsledky

 

18.6. Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva
– Třinec – 2. místo Dočkal Jan (koule), 4. místo Micka Robin (míček, oštěp) 5. Dočkal Jan (míček), 10. místo Luběnka, Glaic, Glaic, Tichý (štafeta 4 x 60m)

Výsledky

 

11.6. 2. kolo Mistrovství Moravy a Slezska družstev mládeže Ostrava

- dorostenky14. místo 15.5 bodu

 

Výsledky

 

10.6. Mistrovství Moravy a Slezska staršího žactva


- Olomouc – 2. místo Bartošová Nicol (1500m př.), 5. místo Šťastný Michal (200 m př.), Vlach Antonín (koule) 6. místo Pohanka Marek (300 m),Špringerová Alexandra (200 m př.), Šťastný Michal (dálka), Schönfeld Martin (disk) 7. místo Špringerová, Koláčková, Motalová, Hrubanová (štafeta 4 x 300 m);

 



Foto

Výsledky

 

3.6. Mistrovství Moravy a Slezska dorostenců a dorostenek Znojmo

Výsledky

 

31.5. 2. kolo družstev staršího žactva

 


- Šumperk - 3. místo hoši, 3. místo dívky

Foto

Výsledky

 

30.5. 2. kolo družstev mladšího žactva

 

- Hranice - 1. místo hoši, 2. místo dívky

Foto

Výsledky

 

18.5. 1. kolo družstev mladšího žactva

 

- Šumperk - 1. místo hoši, 2. místo dívky

Foto

Výsledky

 

15.5. 1. kolo družstev staršího žactva
­

 

- Olomouc - 3. místo hoši, 3. místo dívky

Foto

Výsledky


11.5. Pohár rozhlasu st. žactvo

 


– okresní kolo - 1. místo hoši (Dvořák, Faltýnek, Hradilík, Jenáček, Kadlec, Koláček, Kvasnička, Leitgeb, Šťastný, Vlach); 1. místo dívky (Bartošová, Hrubanová A., Hrubanová N., Jungmannová, Koláčková, Kopecká, Macháčková, Motalová, Nicod, Pajchlová, Sedláčková, Špringerová)

 

10.5. Pohár rozhlasu ml. žactvo

– okresní kolo – 1. místo hoši

 

(Dobiáš Martin, Dočkal Jan, Dudík Jakub, Dvořák Šimon, Franc Matyáš, Marek Saša, Micka Robin, Mikolowitsch Adam, Schönfeld Martin, Vincourek Michal) ;1. místo dívky (Bártová Magdalena, Benýšková Ella, Burešová Simona, Ellnerová Alžběta, Kolářová Magdalena, Kopečná Karolína, Langrová Eliška, Lisková Laura, Novosadová Marie, Melková Nikola) – obě družstva postoupila do krajského finále

8.5. Velká cena Olomouce

- 1. místo Franc (dálka), Němcová (800m),2. místo Bártová, Dvořák (výška), 3.místo Mikolowitsch (výška), Langrová, Tichý (koule), Franc (60 m)

Foto

Výsledky

 

 

6.5. 1. kolo Mistrovství Moravy a Slezska družstev mládeže Olomouc
- dorostenky 14. místo 12,5 bodu

Výsledky

 

 


1.4. Mistrovství ČR v přespolním běhu – Jablonné nad Orlicí

 

- 29. místo Klára Němcová, 40.místo Nikola Černá, 49. místo Bartošová Nicol

Výsledky

 

Hala


17.2. Kontrolní závody staršího žactva Olomouc
- 2. místo Kvasnička (výška), Vlach (koule), 4. místo Dvořák (výška), Šťastný (dálka)

Výsledky


12.2. Halový přebor Olomouckého kraje a Zlínského kraje dorostu, juniorů, dospělých Ostrava


Foto

Výsledky


5.2. Mistrovství Moravy a Slezska staršího žactva Ostrava

 

- účastníci: Bartošová, Dvořák, Kopečná, Kvasnička, Marek, Melková, Motalová, Novosadová, Otta, Špringerová, Šťastný


Foto

Výsledky


4.2. Mistrovství Moravy a Slezska dorostu, juniorů a dospělých Ostrava


 

Výsledky


3.2. Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva Ostrava

 

– 2. místo Dočkal (60 m, koule), 4. místo Franc (dálka)


Výsledky

 

29.1. Halové přebory Olomouckého kraje mladšího a staršího žactva Ostrava – 1.místo Dočkal (60 m, dálka, koule), 3. místo Franc (dálka), Bártová (výška), Langrová (koule), Vlach (koule)

Foto

Výsledky

 

21.1. Zahajovací závody dorost, junioři, dospělí Olomouc


Výsledky


20.1. Zahajovací atletické závody staršího žactva Olomouc – 1. Němcová (800m), 4. místo Novosadová (800 m), Kadlec (výška),6. místo Hradilík (800 m), Kadlec (koule)


Výsledky


13.1. Zahajovací atletické závody mladšího žactva Olomouc – 1. místo Dočkal (60m, dálka, koule), 2. místo Franc (dálka), Bártová (výška), 3. místo Vincourek (800 m), Benýšková (800 m), Sobotová (koule), Novák P. (koule)

Výsledky


Články podle roků:


2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
 

Copyright © 2011 - 2024 :: Správce webu je Jan Laštůvka

RSS kanál novinek :: Administrace :: 0.0175sec

Reklamní sdělení: