IČO: 47920866, Bankovní spojení: 239250992/0600

07. 11. 2016 - 10.12 » Kategorie: Nezařazené

Již tradičně jsme zahájili přípravu na novou sezónu podzimním soustředěním v Jeseníkách. Tak jako loni v Karlově na chatě Zátiší.

Mistrovství MaS ve víceboji -Třinec

09. 10. 2016 - 21.47 » Kategorie: Závody

V chladném počasí v Třinci proběhly víceboje všech kategorií. Za žákyně startovala Michaela Brančíková a výkonem 3253 b. obsadila 2.místo. V kategorii mladších žáků bojoval Tomáš Oplocký, který získal ve vyrovnaném souboji 3. místo výkonem 1905 b.(se ztrátou 52 bodů na vítěze). Tereza Korhoňová si mimo soutěž vytvořila nový osobní rekord v hodu oštěpem v kategorii žactva a posunula se na 11. místo v letošních republikových tabulkách.

Kompletní výsledky zde

3.kolo družstev ml.žactvo

19. 09. 2016 - 10.31 » Kategorie: Závody

Třetí kolo závodu družstev mladšího žactva se konalo na domácím hřišti RG v Prostějově. Naši závodníci v obou kategoriích vybojovali druhé místa a v konečném pořadí si zajistili postup do moravského finále. V rámci závodů proběhl také krajský přebor jednotlivců. Přeborníkem kraje se stal Daniel Matušík ve vrhu 3kg koulí (11,35 m) a Tomáš Oplocký v hodu kriketovým míčkem (58,62 m), který si také doběhl ve sprintu na 60 m pro bronz v čase 8,47s. Stříbrná  se stala ve skoku vysokém Aneta Kučerová (1,37 m). Dvě bronzové medaile získal Ondřej Hošťálek v běhu na 1500 m (5:25,99 s) a ve skoku vysokém (1,35 m) a Veronika Krajíčková ve vrhu 2kg koulí (8,47 m) a skoku vysokém (1,31 m). Na třetím místě ještě doběhla štafetě na 4 x 60 m ve složení Daňková, Vítková, Zahálková, Bílková (35,67 s).

Kompletní výsledky

Bodující ve třetím kole:

HOŠI

DÍVKY

MMS družstev staršího žactva - Šumperk

19. 09. 2016 - 10.30 » Kategorie: Závody

V Šumperku 11.9. proběhlo moravské finále soutěže društev staršího žactva. Družstva starších děvčat a starších hochů se umístila shodně na 11. místě. Bodovali tito závodníci:

Celkové výsledky zde

Atletické úterý

19. 09. 2016 - 10.29 » Kategorie: Závody

Po prázdninách 6.9. si mohli závodníci otestovat na úterním závodě svojí výkonnost. Závodu se zúčastnilo celkem 100 startujících.